Pravidelné turnaje na PLAYFIVE.net

Pravidelné turnaje na PLAYFIVE.net

Lákají vás online turnaje v piškvorkách? Nyní se můžete čtyřikrát týdně zůčastnit pravidelných turnajů na serveru PlayFive.net

Předně bychom Vás rádi informovali, že se česká online herna PISKVORKY.net přejmenovává na mezinárodní název PLAYFIVE.net.

A protože název hovoří za vše, do budoucna by se měla herna stát hlavním mezinárodním zápolištěm milovníků pětek, ať už v gomoku či v renju. Změna se týká pouze vizuální stránky a původní doména bude nadále funkční, takže se přes ni můžete směle dál přihlašovat.

Oficiální piškvorková turnajová série na serveru PlayFive (piskvorky.net) startuje v sobotu 25.1. svou druhou řadu. V té první zvítězil Igor Eged aka Plajfajv. Sezóna poběží do 1.9.2020.

Tentokrát se bude hrát hned čtyřikrát týdně:

Sobota 19:00, 5m + 5s, 7 kol

Neděle 10:00, 3m + 3s, 8 kol

Pondělí 20:00, 7m + 7s, 6 kol

Středa 21:00, 1m + 1s, 9 kol

SOUTĚŽ: První tři hráči podle bodů budou na konci odměněni medailemi, vítěz získá volný vstup na vybraný turnaj ČFPR v sezoně 2020/2021. O ceny mohou soutěžit pouze neanonymní nicky, nezapomeňte tedy vyplnit své jméno do profilu.

A nezapomeňte! Po začátku se již nelze do turnaje zapojit. Proto přijďte do turnajové místnosti alespoň o 5 minut dříve!Diskuze k článku

 
1