4. český online turnaj

4. český online turnaj

4. český online turnaj - 8r, 10m, sw2.
Neděle 29.4.2012 v 19:30 na Playok.com.
Umístění hráčů se bude průběžně zapisovat do výsledkové tabulky.

Druhý ročník proběhne od ledna do prosince roku 2012 přibližně po měsíci s ohledem na živé turnaje, EL a jiné akce. Bude obsahovat 12 turnajů swap2 po 8 kolech a 10 minutách na hráče vždy v neděli od 19:30. Umístění hráčů bude evidováno v žebříčku COT. Vítěz tohoto bodování za celý ročník možná obdrží hodnotnou cenu :)


Českého online turnaje se může zúčastnit každý z ČR a SR, kdo má založený účet na herním serveru Playok.com. Založení účtu je zdarma.


Není nutné hrát všechna kola v ročníku. Pokud se rozhodnete jít turnaj hrát, bylo by dobré ho odehrát celý i v případě, že se nedostavují očekávané výsledky. Když odejdete z turnaje po třech prohrách, jiní hráči kvůli vám přijdou o hru a budou muset 20 minut zbytečně čekat do dalšího kola. Berte na to prosím ohled.


Pokud budete hrát dvě a více kol s různými účty na PlayOK, bude se Vám bodový zisk zapisovat na dané účty.

Pokud chcete být informováni o COT e-mailem, pošlete mail na TESTIF@seznam.cz a do předmětu napište "COT". Jméno a nick není podmínkou, ale potěší.Na závěr tedy přeji spoustu kvalitních her a hodně bodů v žebříčku. Věřím, že se turnajema budete dobře bavit a že si jednou za měsíc cca 2,5 hodiny najde co nejvíc hráčů.

S pozdravem
Peroxid


Diskuze k článku

 
1