Hraj piškvorky online!

Hraj piškvorky online!

Přijď si zahrát do nejlepší české piškvorkové herny piskvorky.net

Herní online server Piškvorky.net byl založen v roce 2005. V provozu byl něco přes dva roky a za tu dobu vytvořil mnoho přátelství, které trvají dodnes.
V roce 2010 se ČFPR pokoušela o znovuzprovoznění herny na nejnovějších internetových technologiích, ale tento pokus nebyl úspěšný. Herna nebyla dokončena.
Obrat k lepšímu nastal v roce 2014, kdy se vývoje po programátorské stránce ujala Monika Kolouchová, sama vynikající hráčka, v piškvorkovém světě známá pod přezdívkou Olšava. Její nová herna vyrostla na koncepci původní herny z roku 2005, kterou můžete vyzkoušet na www.piskvorky.net. Registrace je zdarma a po jejím úspěšném dokončení je možné vylnit svůj osobní profil hráče. POZOR! Herna je stále ve vývoji. Dokončení je plánované na červen 2015.

V naší online piškvorkové herně si již můžete zahrát klasické piškvorky, piškvorky se zahájením swap2 a renju se zahájením swap2. Plánujeme zavedení i mnoho jiných spřízněných her, kde x v řadě vyhrává. Můžete současně nahlížet až 4 stoly, využívat hlavní chat a v plánu jsou i další funkce. Novinky ve vývoji je možné sledovat na hlavní stránce herny. Pokud byste měli nějakou připomínku, návrh na vylepšení nebo objevili chybu či nedostatek, který nám zatím unikl, budeme rádi, když nám jej napíšete do příslušné rubriky fóra.

Nezbytnou součástí herny je i bohatý výběr časových limitů. Jednotliví hráči jsou rozlišeni bodovým ohodnocením Elo, které je počítané celkově a v závorce v daném měsíci. Pro určité zjednodušení jsou nastaveny barvy, které odpovídají aktuální hodnotě ratingu. Nový hráč začíná na hodnotě 1200.
pod 1099 fialová
nad 1100 modrá
nad 1300 zelená
nad 1500 žlutá
nad 1800 oranžová
nad 2100 červená
nad 2400 černá
Barevné ohodnocení záleží na množství odehraných her, preferovaném čaovém limitu, kvalitě soupeřů apod. Proto berte barvičky čistě jako hrubé ohodnocení herní úrovně.

NOVINKY:

  • 18.2.2015 - Spuštěny bodované hry! a přidán chat ke stolu
  • 10.2.2015 - Přidány zvuky akce soupeře - přisednutí ke stolu, start, tah
  • 7.2.2015 - Přidány statistiky (na rank se zatím nehraje)
  • 4.2.2015 - Spuštěna registrace hráčů.
  • 1.2.2015 - Přidáno RENJU zatím pouze se zahájením swap2

Co je teprve v plánu:

  • turnaje
  • renju yamaguchi
  • pente
  • a další..


Diskuze k článku

 
1