Mistrovství světa v piškvorkách 2017 - informace

Mistrovství světa v piškvorkách 2017 - informace

English

Česká republika v létě 2017 zažije výjimečný piškvorkový svátek. Praha byla vybrána jako pořadatel mistrovství světa v této hře a ve dnech 20.-29. července 2017 bude svědkem velikého herního festivalu, který jednou za dva roky přivede dohromady nejlepší piškvorkáře planety.


Akce se uskuteční na Praze 6 v prostorách Gymnázia Jana Keplera, na dohled od Pražského hradu. Krom velmistrovského turnaje se odehraje i množství dalších soutěží a velmi rádi uvítáme všechny, kteří si chtějí zahrát, případně se o profi piškvorkách něco dozvědět. Akce je otevřená veřejnosti, připravena bude také odpočinková zóna, kde si budete moci libovolně vyzkoušet hraní na tradiční japonské desce. 27. a 28. června jsou navíc připraveny odpolední turnaje v piškvorkové bleskovce pro širokou veřejnost. Zažijte piškvorky i jinak než na čtverečkovaném papíru pod školní lavicí!

Projekt finančně podpořila MČ Praha 6 . Děkujeme!


Na těchto stránkách se můžete dozvědět veškeré potřebné informace. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat organizátory na emailu kedlubajz@seznam.cz


K účasti na jednom z pořádaných turnajů se hlašte již nyní na tomto formuláři