XI. Piškvorkové soustředění

  • Kdy: 06.09.2019 od
  • Kde: (Autokemp Sykovec)

Zápis na akci:

TIP: Nyní je již možno editovat dříve zadaný zápis! Stačí vyplnit stejné jméno jako předtím a pak upravit zbývající údaje. Zápisy přidané pod přihlášením, je možno editovat opět zase jen pod přihlášením.


Přehled přihlášených lidí:

1. Raptor90%
2. Martez50%
3. Sonča50%
4. Peroxid90%
5. Kajman89%
6. Pája
Jsem v Norsku
0%
7. Boneslash70%
8. Kedlub90%
9. idea70%
10. Koňomrd90%
11. Mojo
Přijedu jen na první den a noc
80%
12. cerok70%
13. Teovan70%

Jedenácté piškvorkové soustředění proběhne od pátku 6.9. 2019 do neděle 8.9. 2019. Soustředení se bude konat v Autokempu Sykovec, který se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. Příjemné prostředí kempu nabízí prostory pro postavení stanu nebo karavanu s elektrickými přípojkami. Prostory jsou z části pod vzrostlými smrky a z části na zelené louce na břehu rybníku Sykovec. Kemp nabízí ubytování v sedmi chatkách. Pobyt je otevřený nejen všem kamarádům piškvorek, ale i jejich partnerům, přátelům či dětem. Kromě piškvorkových desek se dá očekávat i jiné herní či sportovní vyžití.

XI. Piškvorkové soustředění

Kdy: 6.9. - 8.9. 2019 nebo můžete po osobní domluvě i dřív.

Kde: Autokemp Sykovec

Jídlo: Po celý den je hostům k dispozici občerstvení s teplými pokrmy a domácí pizzou. Přímo v kempu jsou potraviny, denně čerstvé pečivo, chléb, rohlíky, různé buchty. Uzeniny, salámy krájené i v celku, sýry a základní potraviny. Ovoce a zelenina, limonády, lahvové pivo a víno, sušenky, mléčné výrobky, koření, paštiky, cukrovinky, zmrzlina. Základní drogistické potřeby. Nakoupené potraviny je možné si uchovat v lednici a mrazáku v kuchyňce nebo na recepci.

Co s sebou: Stan (domluvte se do počtu individuálně), spacák, karimatku, plavky, různé společenské hry deskové či karetní (co kdo najde) i venkovní (balon kopací či volejbalový, pálky na pinec, líný tenis, badminton, frisbee, atd.) A samozřejmě i piškvorkové desky, že. :)

Aktivity: Kemp nabízí k zapůjčení horská kola, vodní šlapadla, pramici, stolní tenis, stolní fotbálek, ruské kuželky, pétanque, rakety na badminton, míče a síť. V blízkém okolí kempu je možný pronájem kurtu na tenis nebo hřiště na beach volejbal. Nedaleko se návštěvníci mohou také zabavit v lanovém parku, nebo při minigolfu

Doprava: Po vlastní ose, nebo podle domluvy autem. Autobusová zastávka Tři Studně, rozc.0.2 je vzdálená 1,2 km od kempu.

Ředitel zájezdu: Štěpán Tesařík


Diskuze k akci

 
1