World Renju and Gomoku Youth Cup

  • Kdy: 07.08.2020 od 8:30
  • Kde: Brno (ZŠ Antonínská)

Zápis na akci:

TIP: Nyní je již možno editovat dříve zadaný zápis! Stačí vyplnit stejné jméno jako předtím a pak upravit zbývající údaje. Zápisy přidané pod přihlášením, je možno editovat opět zase jen pod přihlášením.


Přehled přihlášených lidí:

1. Boneslash
Nic než zlato!!!!
100%

Původně naplánovaný juniorský světový šampionát v gomoku a renju se letošní léto v estonském Tallinnu kvůli koronaviru neuskuteční, o turnaj ale nepřijdeme! Organizátoři místo toho přichystali juniorský světový pohár, který hráče z jednotlivých zemí propojí online přes herní server Vint.ee.

Aby byla zaručena poctivost a fair play, hráči budou hrát v jednotlivých zemích na jednom fyzickém místě a kromě online streamu budou pod dohledem nehrajícího kouče. Koučem českých hráčů bude současný mistr světa Martin "Martez" Muzika. Zápasy tak můžete sledovat online a nasát turnajovou atmosféru i z turnajových hal v různých zemích. Očekává se bohatá účast z Evropy i Asie a my věříme, že se neztratí ani čeští účastníci!

Turnaj gomoku se uskuteční 7. až 9. srpna a předcházet mu bude turnaj v renju. Soutěžit se bude v jednotlivých věkových kategoriích rozdělených mezi ženy a muže. V každé kategorii bude odehrán turnaj na 9 kol (tzn. každý hrací den 3 kola) švýcarským systémem párování. Hrát se bude podle pravidla swap2 s časovým limitem 30 min/hráče + 15 sec/tah.

V Česku bude místo konání v Brně, v budově ZŠ Antonínská. Jednotlivá kola startují každý den v 8:30, 10:30 a 13:00.

Místo ubytování pro mimobrněnské je v jednání. Zatím to vypadá na koleje Masarykovy univerzity vzdálené cca 1,5 km od místa konání. Cena dvojlůžkového pokoje je 850 Kč/noc.

POZOR! ČFPR členům federace, kteří si budou zajišťovat placené ubytování v Brně, přispěje částkou až 1 000 Kč na tyto náklady za ubytování!

Přihlašování je možné do pondělí 27. července. Chcete-li se sami zúčastnit, dejte nám vědět!

Další informace o události či jak se přihlásit najdete na oficiálním webu turnaje.


Diskuze k akci

 
1