Hungarian Gomoku Meijin Open

  • Kdy: 03.03.2018 od
  • Kde: Budapešť ()

Zápis na akci:

TIP: Nyní je již možno editovat dříve zadaný zápis! Stačí vyplnit stejné jméno jako předtím a pak upravit zbývající údaje. Zápisy přidané pod přihlášením, je možno editovat opět zase jen pod přihlášením.


Přehled přihlášených lidí:

1. peroxid90%
2. Martez70%
3. Purkys0%
4. Teri880%
5. Boneslash
Už at tam jsme!
100%

Dear Everyone!

It is my pleasure to invite you all to the Hungarian Gomoku Meijin Open in 2018. The time control is going to be at least 40 minutes+fischer increment, however, preferrably 50 minutes+fischer increment. Last year the tournament was in a round-robin system, in which each player plays one game with other players. Probably I do not have to mention that the system always depends on the number of participants.
Take care:)

Zoltán László

Kdyby měl kdokoliv zájem jet na Hungarian Gomoku Meijin Open, ať se zapíše k účasti. Pravděpodobně vypravíme auto nebo dvě, podle počtu zájemců, tak ať víme s kým počítat. Maďarský výkendový turnaj začátkem března v Budapešti bude svou obsazeností hráčů připomínat malý A turnaj na MS. Vždyť se ho také bude účastnit hned několik finalistů. Možnost zahrát si otevřený turnaj v takovém kolektivu se neaskytne každý den. Proto si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost! :)


Diskuze k akci

 
1