Zapoj se do testování beta piškvorek

Zapoj se do testování beta piškvorek

Podpoř vývoj piškvorek pro mobily a vyzkoušej betaverzi od českých vývojářů!Ahoj,

jsme autoři těchto piškvorek pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kreatur.gomoku. Nyní jsme dlouho pracovali na lepším algoritmu umělých inteligencí, a to se nám povedlo. Nové umělé inteligence zatím nejsou vydané. Vzhledem k tomu, že naše aplikace má více než 100 000 stažení, nemůžeme takto rozsáhlou aktualizaci jen tak vydat bez pořádného testování, a proto se obracíme na Vás hráče piškvorek, zda-li byste nám s testováním nepomohli. A to tím, že si piškvorky zkusíte zahrát.

Umělých inteligencí je v beta verzi celkem šest. Jmenují se God, Devil, Jirka, Petr, Bedřich a Eli. Nejenže jsou odstupňovány dle výkonnosti, ale každá z nich hraje i jiným stylem.

Pro stažení Beta verze musíte dodržet následující kroky:
1. Zařadit se do Google+ komunity Kreatur Beta Testers: plus.google.com/communities/102150484620788512833
2. Jít na odkaz:https://play.google.com/apps/testing/com.kreatur.gomoku
3. Tam kliknout na BECOME A TESTER
4. Stáhnout Piškvorky (pokud je už nemáte stažené): https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kreatur.gomoku
5. Počkat až půjdou piškvorky zaktualizovat (mělo by to být cca 30minut)
6. Piškvorky zaktualizovat (Tato aktualizace je právě testovací Beta verze)

Čím nám nejvíce pomůžete?

Chceme testovat především stabilitu aplikace, tedy zda-li aplikace nepadá nebo zda-li se najednou nezasekne. Rádi bychom, abyste piškvorky prostě hráli a přitom si vyzkoušeli všechny UI. A když vám aplikace spadne nebo se bude chovat divně, napište nám to buď do Google+ skupiny Kreatur Beta Testers nebo na email: kreaturteam@gmail.com. Nejlepší by pro nás bylo, kdybyste při testování byli připojeni k internetu a v případě pádu aplikace byste odeslali hlášení o chybě (dialog při pádu aplikace) - my bychom pak věděli, na čem přesně aplikace spadla. V případě objevení chyby, která aplikaci neshodí by bylo dobré připojit screenshot.

Upozornění! Negarantujeme, že se uložená data, především ELO, v budoucnu přenesou z beta testovací verze do oficiální verze aplikace.

Také budeme rádi za každou připomínku, kterou nám napíšete, i když to nebude zrovna hlášení o chybě. Za kritiku budeme velice rádi. Děkujeme mnohokrát za vaši podporu.S pozdravem,
Jiří Kratochvíl


Diskuze k článku

 
1