Úterní turnaje na PLAYFIVE.net

Úterní turnaje na PLAYFIVE.net

Začíná nová piškvorková sezóna a s ní přichází i několik novinek!

Předně bychom Vás rádi informovali, že se česká online herna PISKVORKY.net přejmenovává na mezinárodní název PLAYFIVE.net.

A protože název hovoří za vše, do budoucna by se měla herna stát hlavním mezinárodním zápolištěm milovníků pětek, ať už v gomoku či v renju. Změna se týká pouze vizuální stránky a původní doména bude nadále funkční, takže se přes ni můžete směle dál přihlašovat.

Jednou z novinek s tím spjatých budou pravidelné oficiální turnaje Gomokuworld, které pod značkou PlayFive Tournament Series spouštíme od 1. října, každé úterý. Konat se budou hned dva v řadě:

1 min turnaj: začátek 18:30, 8 kol, 1 min + 1 s, swap2
5 min turnaj: začátek 19:30, 7 kol, 5 min + 3 s, swap2

SOUTĚŽ: První řada PlayFive Tournament Series běží do konce roku. První tři místa získávají medaile a vítěz – tedy ten, kdo do konce roku v součtu všech turnajů nastřádá nejvíce bodů – získá originální magnetickou gomoku desku v hodnotě 400 Kč!

A nezapomeňte! Po 18:30 (čas herního serveru) se již nelze do 1minutového turnaje zapojit. Proto přijďte do turnajové místnosti alespoň o 5 minut dříve! Avšak i v případě, že zmeškáte, budete mít díky novému konceptu druhou šanci zapojit se do 5minutového turnaje později v 19:30.

Začínáme již nadcházející úterý 1. října!Diskuze k článku

 
1